top of page

"Megasonex® M8 S" ultragarso dantų šepetėlis

Perkant šį šepetėlį į komplektą įeina:

  • Ultragarso ir garso dantų šepetėlis;

  • Minkšta dantų šepetėlio galvutė;

  • Vidutinio kietumo dantų šepetėlio galvutė;

  • Liežuvio valiklio antgalis;

  • Kelioninis šepetėlio dėkliukas;

  • Įkroviklis (šepetėlio stovelis) su laidu;

  • "Megasonex" balinančios dantų pastos mėginėlis (5 ml).

 

Gamintojas suteikia 3 metų garantiją.

Aprašymas

“Megasonex M8 S” yra naujausias ultragarsinio dantų šepetėlio modelis, kuris sujungia 1,6 MHz ultragarsą ir papildomas garsines vibracijas, kuris leidžia atlikti unikalų "du viename" valymą.

Šepetėlis atlieka 192 000 000 judesių per minutę (ultragarso dažnis), tačiau žemos veikimo amplitudės dėka yra vienas iš švelniausiai dantis valančių tokios klasės šepetėlių. Taip pat, šis šepetėlis atlieka ir garsinius judesius, kurių dažnis yra iki 18 tūkst. judesių per minutę.

MEGASONEX® šepetėlio galvutės yra specialiai sukurtos taip, kad jomis būtų lengva išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas. 

Kiekvienas šerelis yra pagamintas iš itin švelnaus sintetikos pluošto „Tynex“, kuris yra laikomas burnos priežiūros pramonės auksiniu standartu.

Kadangi ultragarso technologijos skleidžiamo garso neįmanoma girdėti, šepetėlyje yra įmontuotas mėlynas ultragarso indikatorius, kuris rodo, kad šepetėlis tikrai skleidžia 1,6MHz terapinio dažnio ultragarso bangas.

Į komplektą įeina kelioninis dėklas, kuris lengvai tilps jūsų kosmetinėje, tad šepetėlį galėsite pasiimti su savimi visur, kur tik keliausite.

Naujos kartos MEGASONEX yra su dar ilgiau veikiančiu akumuliatoriumi, USB-C įkrovimo funkcija ir ultragarsiniu liežuvio valikliu, kuris yra dar geresnis nei bet kada anksčiau.

Vienu įkrovimu ‘Megasonex M8 S’ dantų šepetėlis valo dantis iki 120 minučių (maždaug tris savaites, jei naudojamas du kartus per dieną).

Domina produktas?

Profilaktikos akademija logotipas
bottom of page