top of page
IMG_0086-min.jpg
Promis prekinis ženklas

Produktai

Apie gamintoją

Įkvėpta sveikų dantų ir meilės gamtai

Įsikūrę tarp įspūdingų Pietų Alpių kalnų, apsupti didžiulių miškų, besidriekiančių per nelygius slėnius ir plačius baseinus, obelų sodus ir vynuogynus kiek tik akys užmato. Pietų Tirolis yra idilė, Alpių panoramos ir Viduržemio jūros simbiozė. Čia atsirado "Promis“ – įmonė, kuri įtraukė šį jausmą į savo verslo modelį ir sujungė jį su kitu dalyku, kuriuo kiekvienas iš mūsų kasdien užsiimame – valytis dantis. "Promis" yra tvarumo pažadas tiek motinos gamtos, tiek mūsų burnos ekosistemai. Čia susijungia ekologinis jautrumas ir dantų higienos žinios.

Kodėl jie daro tai, ką daro

Tiesiog todėl, kad rinkoje nėra produktų, kurie juos tikrai tenkintų. Dauguma žmonių burnos higienos priemones perka aklai. Prekybos centre 4 plastikiniai dantų šepetėliai už 0,90 euro centų ir balinanti dantų pasta su kuo daugiau cheminių medžiagų. Žmonės mažai žino apie šį sveikatai tokį svarbų aspektą kaip dantų priežiūra. Du kartus per dieną naudojame produktus, kurie nėra naudingi nei mūsų dantims, nei aplinkai. Arba siūlomi tvarūs produktai, tausojantys aplinką, bet ne burnos ekosistemą.

Todėl norėdami užpildyti šią spragą, "Promis" kūrėjai kartu su odontologais ilgai studijavo, kad sukurtų produktus, kurie yra ne tik tvarūs, bet, svarbiausia, efektyvūs, sprendžiant dažniausiai pasitaikančias problemas: dantų akmenis ir ėduonį. Itališkas dizainas paverčia šį paprastai nepastebimą daiktą interjero elementu, kuris išsiskiria ir motyvuoja stropiai valytis dantis.

Domina produktai?

Profilaktikos akademija logotipas
bottom of page