top of page
Megasonex tiekejai Lietuvoje
Megasonex prekinis ženklas

Produktai

Apie gamintoją

Apie MEGASONEX® gamintoją

MEGASONEX® gamina Goldspire Group, Ltd., startuolis, kurį įkūrė vienas pasaulyje pirmaujančių dantų balinimo ir dantų valymo ultragarsu ekspertų. Sujungus ultragarsinio dantų valymo technologijos išradėjo patirtį su pažangiausiu japonišku dizainu, patobulintu Kalifornijoje, ir nauju moderniausiu gamybos kompleksu, nebuvo sutaupyta jokių išlaidų siekiant užtikrinti, kad MEGASONEX® produktai būtų neprilygstami.

 

„Goldspire“ taiko griežtą įmonės politiką gaminant sąžiningus ir etiškus produktus. Įmonės vadovai asmeniškai lankosi pas visus gamybos partnerius, siekdami užtikrinti, kad kiekvieną MEGASONEX® gaminį gamintų laimingi, gerai apmokami, gerai pailsėję darbuotojai švarioje, saugioje, šiuolaikiškoje aplinkoje, atitinkančioje griežčiausius jų šalyje taikomus aplinkos ir darbo įstatymus.

 

„Goldspire“ taip pat laikosi griežtos įmonės politikos, kurioje svarbiausia yra kokybė. Kiekvienas MEGASONEX® gamybai naudojamas komponentas yra periodiškai tikrinamas ir patvirtinamas vyresniosios vadovybės ir pirmaujančios Šveicarijos kokybės audito įmonės. „Goldspire“ moka papildomai, kad užtikrintų, jog pramonėje pirmaujantys komponentai būtų naudojami kiekviename gamybos proceso etape ir kad būtų imtasi papildomų veiksmų siekiant užtikrinti tikslių specifikacijų laikymosi – nuo Megacrystal™ dažnio tolerancijos iki užapvalintų šepetėlio šerelių galiukų. Kiekvienas MEGASONEX® ultragarsinis dantų šepetėlis yra tikrinamas daugiau nei 30 kartų gamybos linijoje, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas gamybos proceso žingsnis būtų atliktas tiksliai. Be to, kiekvienos MEGASONEX® serijos šepetėliams gamintojai užtikrina jo veikimą ilgus metus net ir intensyviai jį naudojant.

Domina produktai?

Profilaktikos akademija logotipas
bottom of page