top of page
rosita-zuvu-taukai.jpg
Rosita prekinis ženklas

Produktai

Apie gamintoją

Apie "Rosita" gamintoją

„Rosita“ maisto papildai tai patikimi žuvų taukai, išgaunami iš gamtoje tvariai sugautų laukinių žuvų kepenų, gyvenančių atokiuose, krištolo skaidrumo, neužterštuose Norvegijos fiordų vandenyse. „Rosita“ dirba su gamta, kad tiektų aukščiausios kokybės sveikatai naudingus aliejus.

 

Pagrindinis „Rosita“ produktas - „Rosita“ natūralus ir tyras menkių kepenų aliejus (žuvų taukai), kitaip dar vadinamas „gyvu aliejumi“. Šis maisto papildas yra išgaunamas tradiciniais metodais, kuriems nereikia jokių karščio ar mechaninių prietaisų, todėl yra išlaikomos subtilios riebalų rūgštys, esančios šiuose daug maistinių medžiagų turinčiuose žuvų taukuose. Gamintojas sutelkia dėmesį į grynų, visaverčių maisto medžiagų tiekimą, duodantį žmonėms didžiausią gamtos teikiamą naudą.

 

„Rosita“ žuvų taukuose randami vitaminai:

  • Vitaminas A. Retinolio forma, gauta iš gyvūnų, atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį skatinant kaulų, taip pat ir dantų vystymąsi, kadangi skatina ląstelių apykaitą. Kartu su vitaminu D jis dar labiau suaktyvina genus, kurie prisideda prie augimo ir vystymosi visame kūne.

  • Vitaminas D. D3, gaunamas iš gyvulinių šaltinių, atlieka lemiamą vaidmenį palengvinant kalcio, kuris yra pagrindinė kaulų sistemos, įskaitant ir dantų, sudedamoji dalis, pasisavinimą. Be to, jis suaktyvina daugybę genų, turinčių įtakos įvairiems kūno aspektams, įskaitant ląstelių augimą ir diferenciaciją.

 

Dėl vitamino A ir vitamino D teigiamo poveikio kaulų ir dantų vystymui, šie maisto papildai itin rekomenduojami vaikams.

 

Taip pat, „Rosita“ žuvų taukai veikia priešuždegimiškai, todėl iš organizmo vidaus slopina uždegiminius procesus ne tik kūne, bet ir burnos ertmėje.

 

Visų „Rosita“ gamintojo produktų grynumas ir maistinių medžiagų lygis yra tikrinami nepriklausomai. Gali būti matomi natūralūs maistinių medžiagų lygio svyravimai, kadangi gamintojas išlaiko visišką skaidrumą atliekant visus savo produktų tyrimus.

Domina produktai?

Profilaktikos akademija logotipas
bottom of page